October 2010

Konec a začátek

28. october 2010 at 22:25 | AmandaSims
Ahoj, musím vám oznámit pro mně velice smutnou zprávu. Moje rodinka celá zemřela, matka s tatínkem umřeli na starý věk, Miley-jedna dcera zemřela, jelikož na ni jedna zlá čarodějka z doplňku Životu v bytě na ni poslala světlušky, aby ji sežrali no a Violet- 2. dcera umřela žalem. A teď ta lepší zpráva: Vytvářím nový příběh. Jsem tam jen já jako teen a momentálně s stěhuji na vysokou školu. Hlavní bor zatím netuším, asi počkám do 2. semestru. No pokračování příště, tak to je pro dnešek asi všechno, mějte se papapa.

Ptejte se!

27. october 2010 at 23:04 | AmandaSims
Ahoj do této rubriky mi můžete napsat jakékoliv otázky. S radostí na ně odpovím. Takže PTEJTE SE!!!!

Halloween

27. october 2010 at 12:54 | AmandaSims |  Témata týdne
Ahoj takže téma týdne je hallooween. Já osobně si myslím, že Halloween by se měl u nás v čechách slavit více. Ano, je pravda, že to není náš svátek, ale při halloweenu je vždy spousty legrace. Já pořádám každý rok oslavu např. tenhle to bude dámská jízda. Na programu jsou tyto činosti: Trampolína, Halloweenská soutěž s názvem Hlava ve škopku, Soutěž.: Kdo se nejbláznivěji halloweensky namaluje?, Focení Halloweenské fotky, Hra- Přehlídka, vyhodnocení, horor Halloween a saw 6 a vyvolávání duchů. Samozřejmě na pořádné halloweenské oslavě nesmí chybět popcorn, cola,chipsy a hlavně halloweenské masky. Tak to byla inspirace na halloweenskou oslavu. Hezký Halloween přeje Amanda Sims.

1. část

21. october 2010 at 17:42 | AmandaSims
Ahoj, moc jsem se těšila,že sem napíšu 1. část příběhu. Takže jen pro zasvěcení matka s otcem mají 2 dcery. 1 se jmenuje Miley, stala se neskutečně hodnou čarodějkou a ta druhá je Violet je zvláštní, že fialovou moc nemusí no a ta se stala neutrální čarodějkou. Děvčata se spolu odstěhovala na vysokou školu. Jejich dlouhá cesta začíná na koleji nastěhují se do nejluxusnějších pokojů, co jsem jim vytvořila a čekají na další vysokoškoláky. Miley se začne věnovat malování a Violet bubnům a rokové kytaře. Jako zázrakem zjistí, že je tyto činosti baví a tak se Violet začíná věnovat hudbě a tanci a Miley se učí šít, kreslí a vyrábí různé porcelánové vázy a čajové sady. Úspěšně dělají úkoly, pracují na seminárních prácích a zlepšují si tak výsledky. Dokud se asi v půlce druhého ročníku neodstěhují do řeckého domu. Pro upřesnění je to dům, kde bydlí jen ty nejúžasnější holky z celé vysoké školy. Denně pořádají párty líčí se a nosí jen trendy oblečení. No a nechte se překvapit jak to bude dál.

Úvod do příběhu

15. october 2010 at 11:47 | AmandaSims
Ahoj, rozhodla jsem se, že sem do blogu budu psát příběhy svých simíků s kterými teď hraji.
  Tak kde bych začla, Píše se rok... ne to je divný. Tak, momentálně hraji.. jo to by šlo,ale trochu líp. Tak moje rodina je.. jo to beru takže. Moje rodina , no začínala jsem z jednou matkou, která pracovala jako zdravotní sestra a s jedním otcem, který byl zatím neznámí malíř, a potom s dvěma krásnýma puboškma. Chodili na střední, ale potom se přestěhovali na vysokou školu. Tak takhle začal jejich nový život těším se na 1. kapitolu zatím ahoj.

the sims

11. october 2010 at 20:44
ahoj mám sem dát videa the sims 2 nebo 3?

Hřbitov

11. october 2010 at 20:18 | AmandaSims |  Témata týdne
Ahoj, téma tohoto týdne je Hřbitov. V the sims 2 je hřbitov v noci zvláštní místo. Duchové sami vylézají z hrobů, můžou se vtělit do nějaké věci např. lavička, pokud na té lavičce sedí váš simík začne se mu točit hlava a začne se i s lavičkou vznášet. Duchové v sims2 vás můžou vylekat až z toho umřete. Dávejte si na ně proto pozor. V the sims 3 jsou duchové rozlišeni barvami... ti, co se utopili modře a kape z nich voda, ty, co uhořeli oranžově a jakoby za sebou nechávají popel atd. Duchové v sims 3 nemluví, prostě nejsou slyšet a ty vás mohou zabít hned několika způsoby. Můžete s nimi dělat činosti jako s normal. simíky např. flirtovat, povídat si atd..
                                                                                      Tak to je asi všechno vaše Amanda

Vítejte

11. october 2010 at 19:37 | AmandaSims |  Články
Ahoj, založila jsem si nový blog. Celý se bude týkat tématu The Sims 2 a The Sims 3. Moc ráda si budu číst vaše komentáře a pokusím se nějak se naučit dávat na blog videa (obrázky už umím). Tak se moc těším na ty vaše komentáře atd.
         
                                                                                                                 Díky za přečtení
                                                                                                                         vaše Amanda