Konec a začátek

28. october 2010 at 22:25 | AmandaSims
Ahoj, musím vám oznámit pro mně velice smutnou zprávu. Moje rodinka celá zemřela, matka s tatínkem umřeli na starý věk, Miley-jedna dcera zemřela, jelikož na ni jedna zlá čarodějka z doplňku Životu v bytě na ni poslala světlušky, aby ji sežrali no a Violet- 2. dcera umřela žalem. A teď ta lepší zpráva: Vytvářím nový příběh. Jsem tam jen já jako teen a momentálně s stěhuji na vysokou školu. Hlavní bor zatím netuším, asi počkám do 2. semestru. No pokračování příště, tak to je pro dnešek asi všechno, mějte se papapa.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Zlatka Zlatka | Web | 3. november 2010 at 21:12 | React

Série o Anitě Blakeové je o nekromantce (povolává zombie z hrobu) Anitě, která je současně také pomocnicí při řešení případů s nadpřirozenými vraždami, ale hlavně ze zákona popravčí upírů. Ale samozřejmě mezi těmi vraždami a jejimi řešeními je milostný trojúhleník mezi Anitou, vlkodlakem Richardem a upírem Jean-Claudem ♥ Každá kniha se týká jiného případu, ale postupně na sebe navazují. Je tam spousta akce, je to i vtipné a od pátého dílu (Krvavé koleno) sem tam nějaká erotika :D

Série Vznešení mrtví je o dhampirce Magieře, která je doprovázena na svých cestách elfím míšencem Leesilem a jeho psem Chapem. Zprvu trojice cestuje od vesnice k vesnici, kde provádějí velkou habaďůru, kde si připraví triky, a následně na nich zbohatnou, protože jim hloupí vesničané, domívající se, že Magiera zabíjí upíry a zlé duchy, dají tučné peníze. Pak se ale setkávají se skutečnými upíry, a tak jejich hra se stane skutečností. Mimoto je Magiera pronásledována záhadným Welstielem, který toho o Magieře ví víc, než ona sama... x)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement