Oblíbená kniha

29. november 2010 at 18:29 | AmandaSims |  Témata týdne
  Ahoj, téma tohoto týdne je má oblíbena kniha. Jak už je z obrázku jistě známo, má oblíbená kniha se jmenuje VAMPÍRSKÁ AKADEMIE. Je to moc pěkná kniha a je o dvou dívkách, kamarádkách.Doporučuji přečíst.

 And so on: Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rode uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byli vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou ubytovat nebezpeční Strigojové. Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného Morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů.

 Naštěsí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie, ale nebude snadné odolat všem nástrahám s zradám: Lissa bude muset opatrněji užívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do Strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádkuz ochránit a za žádných okolností je nezklkamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnou, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Zlatka Zlatka | Web | 10. december 2010 at 14:29 | React

Taky mám tuto knihu moc ráda a vlastně celou sérii, ale to ty myslím víš ;)
Strašně se mi líbí, že život hrdinky a vlastně všech postav není nijak dokonalý a bezchybný. Každý dělá chyby, každý si prožije svý, každý má svoji temnou i světlou stránku ;) + opravdu nečekané zvraty. Je to kniha se vším všudy, není to žádná tuctovka ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement