January 2011

Ach JO!

31. january 2011 at 21:09 | AmandaSims |  Články
To je děs, na vysvědčení dvě 3 a pět 2 a zítra píšeme písemku ze zeměpisu. Bylo to lehký, ale právě proto se toho bojím vše se m plete a moje nej kámoška1 i 2 to nepíšou-jedna byla pryč a druhá je pryč teď. Ach jooo, no nic jenom jsem to musela ze sebe dostat, no já se to jdu znovu našprtit, kéž by se mi to povedlo, možná si udělám tahák ,ne to ne. Ach jo co budu dělat, tak dobře, já už musím, tak se mějte a možná pokud chcete mi můžete držet palečky! Prosííííím. Tak papapapa a ať se vám daří ve škole.

Těším se mooc!!!

28. january 2011 at 19:59 | AmandaSims |  Články
Ahojíiík, chci Vám zdělit, že i tenhle rok nebude tak DĚSNEJ jak vypadá, na to vysvědčení nekoukám, protože pokud pudu mít na konci lepší tak to bude SUPER no, ale zpět k tématu tenhle rok mi rodiče sdělili že pojedeme na dovolenou, no to jako každý rok, ale nebude to jen jedna deovolená budou to hned TŘI! Juchůůů, prosííím neberte to jako vychloubání, ale já se táák těším, ehm takže já vlastně ještě pojedu se školou na lyžák takže hned ČTYŘI supeeeer a tak 14.2.-18.2 je to Hochfit(omlouvám se, ale nwm jak se to píše) to je se školou lyžák, pak 7.3-13.3 s našima ve Schladminku-taky lyže(taky sorry, že nwm jak se to píše) a pak někdy v květnu na 10 dní do Ameriky do Karibiku ááá, černoši, já lovuju černochy, ty jsou boží a ke všemu se půjdem podívat na místo natáčení Pirátů z Karibiku, ve kerých hrál jen tak mimochodem Johnny Depp já miluju HO!!!!! No a o velkých prázkám(možná i s nejkámoškou) do hor-v létě, no chápete to??? Co na to říct, napadá mě jedině VAUVAUVAUVAUVAUVAUVAU JUCHŮŮŮŮŮŮŮŮ takže teď si jen nezkazit vysvědčení a teď pár obrázků z Karibiku, ráje na zemi
johnny
ma
        

New desing-3

26. january 2011 at 22:28 | AmandaSims |  Články
Ahojííík, tak konečně jsem se nějak naučila zvládat navrhování desingu a snad se vám new desing bude líbit, protože mě se líbí.-Pod článkem je anketa.

První roční období-JARO

21. january 2011 at 22:36 | AmandaSims |  Články
jaro
Konečně se blíži jaro, i když zima byla krátká a poslední dobou ne moc studená. Už jsem zaznamenala mouchy a malé pavoučky. Také se do tříd a všudy všude začíná vlévat jarní nálada. Mě napadají krásné jarní modely, čímž se dostávám k dalšímu tématu, že jsem se rozhodla, že sem nedám své návrhy, ano je to i z lenosti, jaasně že jo, ale taky kvůli určitým lidem(z mojí třídy), kteří chodí na můj blog a pak se mi pošklebují atd.(idioti) no možná se k tomu někdy za dlouho dokopu. No a abych sde vrátila, podle mě je jaro jedním z nejkrásnějších ročních období.No  a 14.2. má být valentýn, no a to mi jsme zrovna s třídou na lyžáku, tak mě zajímá, co se z toho vyklube. Tak si užijte jaro a tady je pár otázeček na vás.
                        Jaké je Vaše nejoblíbenější roční období?
                        Máte nějaké plány na jaro?
                        Jak byste chtěli strávit valentýn?

Český jazyk a sny

17. january 2011 at 21:51 | AmandaSims |  Témata týdne
smajl

Ahoj, téma tohoto týdne nese název Český jazyk. Je to hezké téma. Hm, spusta lidí ze Země česky neumí(bohužel), ale bylo by super se všude domluvit. Jiným se třeba ČR vůbec nelíbí jazyk, způsoby atd. znám takové lidi, jiným se tu líbí, ale v budoucnu nebo už teď by chtěli pracovat nebo pracují v jiné zemi ba dokonce i kontinentu, taky znám takové a někteří tuto možnost jen zvažují a nemohli by opustit ČR a mezi ně se řadím já. Já bych chtěla vést hotel, je to můj životní sen. Je mi jedno, jestli bych ho vedla tady nebo jinde, ale v cizí zemi by to bylo fajn, ale rodina a tohle no prostě to nejde. Tak a co vy? Jaký máte vy sen? Tak papa a písejte!!!

Halooo

13. january 2011 at 21:02 | AmandaSims |  Články
Halooo lidičky, moc mě mrzí, že mi sem nikdo nic nepíše, opravdu. Hlavně do soutěže, že se nikdo nehlásí. Já nechci prudit, ale prosíííím písejte. Tak papa. A díky.

Soutěž

9. january 2011 at 9:15 | AmandaSims |  Podle vás
hk

Ahoooj, dneska ráno jsem se vzbudila a řekla jsem si, že sem musím dát tu dlouho slibovanou soutěž, takže o co jde. Jako v předešlé soutěži o NEJHEZČÍ SIMINKU vyhrála siminka Monikk, v této soutěži bude podstata velice stejná. Jedná se totiž o soutěř o NEJHEZČÍHO SIMÍKA. Takže pište do komentářů, jak by měl vypadat a já udělám v THE SIMS 3 jeho podobu.Pak jako předtím udělám anketu samozřejmě s obrázky o nejhezčího simíka, určitě můžou hlasovat i účastníci. Takže čí klučina bude nej????? Já budu ráda za všechny komentáře a doufám, že se přihlásí i finalistka a ostatní účastnice minulé soutěže. Jak říkám byla bych STRAŠNĚ ráááda. tak hezky písejte a já budu tvořit. PA vaše amanda sims

Posmrtný život?!

4. january 2011 at 15:25 | AmandaSims |  Témata týdne
Kosa

Ahoj, téma tohoto týdne je posmrtný život. Nad tímhle tématem jsem přemýšlela hódně dlouho i před tím, než jsem věděla, že to téma týdne bude. Moje ,teta' je něco jakošamanka. Jednou, když jsem byla menší jsem se jí ptala, co to ten posmrtný život vlastně znamená, řekla mi, že to je jak jinak, než život po smrti a že vlastně to může znamenat několik významů.

1. Život, kdy se posmrti duše z těla dostane do úplně jiného, třeba kravského miminka.(To musí být jen asi 2min., než se miminko zrodí mamce v břiše. Samozřejmě já trouba to tenkrát nechápala, takže mi to nasadilo brouka do hlavy.

2. Život, kdy člověk po smrti musí projít nástrahami, a tak se rozhodne jestli půjde do pekla nebo do nebe. Každý člověk má horší nástrahy a víc nástrah, kolik udělal v životě hříchů a jak byli velké. Když např. vemu Flendrse(nebo jak se to píše) ze Simpsnů, tak ten by tam měl asi milimetrový tesáček, takže takhle.

3. Život, kdy jste duchem, ale musíte setrvat na zemi, dokud se něco ve vašem okolí nedořeší. Např. jestli jste videli film Město duchů, tak tam jsou příklady. Ten film doporučuji.

4. To mi taky něco říkala, ale to už jsem zřejmě zapoměla.

No tak mě zajímá, co na konci života uvidím, co prostě bude pravdy, z toho, co mi ,teta' řekla.


Why???

1. january 2011 at 23:26 | AmandaSims |  Články
moda

Bože, je toho tolik, kolik toho sem chci napsat.A mám na srdci hned několik otázek, proč je po silvestru taková nuda, proč je mamka nazubená, proč je Tedýškovi(můj ťafínek) špatně a proč je film Vzhůru do oblak tak skvěl a proč už zase píšu další nesmyslnej článek, tak WHY???? Asi se chci zeptat jaký byl váš silvestr a taky chci říct, že sem brzy dám ty nejšílenější videa ze silvestru, zpívám tam s mojí jendnou ze tří? Čtyř? Pěti? no prostě nejlepší kamarádkou, jsou dvě(ty videa) a já jsem se oblekla do mého oblíbeného color stylu(pak mám ještě moc ráda hypeace). Ten zpěv je sice spíše řev, ale to je fuk, je to prostě nářez. Musim ještě říct, že jsem byla malinko napitá, ale jenom cofolou, ostatně víte, co kofein dělá za divy. No dám to sem až se mi podaří nabít foťák a až ho nabiju, tak vyfotím tu slibovanou kolekci a dám ji sem, ještě jednou říkám, že nejsem žádná malířka a modelky nemají malovaný obličej, bože a ty prsty jsou děsný, ale modely snad trochu ujdou.