February 2011

New dessing-4

28. february 2011 at 22:07 | Amanda Sims |  Podle vás
Jasně ví, slíbila jsem new desing ve stylu jara, no ale tohle je víc ou, nejdřív jsem chtěla něco s vílama, ale potom to bylo fajn.

Co takhle špetka jara?

28. february 2011 at 21:06 | Amanda Sims |  Podle vás
Ahojte, tak mám na vás otázečku. No teda vlastně oznámení. Budu dělat new desing-jarní možná teď pokud najdu nějaký pěkný obrázek, tak si čečkejte.

Volná chvilinka

26. february 2011 at 22:50 | Amanda Sims |  Články
Ahoj, konečně mi zbyla taky nějaká ta volná chvilka na blog, ne teď lžu, volných chvilek bylo sposta, ale jen v této jsem se zmohla k nějakému tomu psaní. Prozačátek se chci omluvit, já vím, slibovala jsem, že budu na lyžáku poctivě psát na blog a o všem vám budu vyprávět, ani jedno jsem tak nějak nedodržela. Na lyžáku sice byla wifina, ale nešlo se mi připojit, to za prvé a za druhé jsem tam měla napsat ňákej blbej klíč, což jsem nemohla, protože mé německé schopnosti nejsou zrovna rozsáhlé a hledat čtyři hodiny ve slovníčku vysvětlení, jestli by mi nemohli dát klíč abych se mohla připojit, nebo jestli se mám někde zaregistrovat nebo co mám vlastně dělat a oni by se mě pak ještě na něco zeptali, to bych asi umřela, ne to fakticky ne. Ušetřím vás šíleně nudných věcí ohledně ježdění na svahu a raději přejdu k podstatnému... nebo tak. První den jsem myslela, že umřu, jo já vím, už zase se mi chce umírat no nic. Prostě dvě kamarádky se kterýma jsme měli být s nej. kámoškama na pokoji si jen tak zdrhli, protože se jim naskytla možnost na čtyřlůžák, ani nám neřekli pa nebo aspoň bů, jak se říká. No a my jsme museli být na pokoji s holkama B., to snad stačí. Ze začátku to šlo, potom jsme se asi druhý třetí(na lyžíku jsme byli 5 dní) den pohádali, nej. kámoška mi řakla, že slyšela, jak jí na chodbě pomlouvaj a jak už si můžete myslet, já jsem se rozhodla, že to tak nenechám a šla jsem s mojí druhou nej. kámoškou(nebojte jsou jenom 2...ve škole) za těma holkama. Nevím, ale nějak se mi všichni zřejmě snažili naznačit, že to co říkala moje n. kámoška není pravda, já samozřajmě neberu ohledy a s tou druhou n. kám. jsme se do nich pustily hlava nehlava, samozřejmě slovy. Ty ******* pak dělaly takový hnusný kousky a poslouchaly za dveřma a dokonce tý mojí jedný nej. kámošce řekli, že je pí*a a něco s xichtem, no nepochopitelný. Pak jsme se na konci nějak usmířily, nějak se na to pozapomnělo..

Jako další záležitost tu mám jednu věc. Samozřejmě jsem se koukala na film(což je v mým případě dost problém, páč po tom filmu mám vždycky nějakej pocit nebo tak např. po Toy Story 3 jsem si ještě dva dny hrála s plyšákama... no jo už zase blábolim) no tentokrát to bylo na primě v osm, to se vždycky koukám na něco v televizi, a teď mi připaá můj život hroooozně nudnej, tam toho bylo tolik. Proč se ve filmech toho musí vždycky tolik dít??? Na to jsem se vás vlastně chtěla zeptat, nejraději bych rozpoutala nějakou debatu v komentářích, je to zajímavé téma totiž člověka k tomu toho tolik napadá a vlastně je to všechno tak prosté a člověk bez fantazie(tím nechci popřípadě nekoho urazit) si řekne, kdo by nad tím uvažoval to je přece prosté, no v onen okamžik máme další odstavec za sebou(cha to znělo hezky).

A pak veliká zpráva: Můj blog AndisDiary.blog.cz se RUŠÍÍÍÍÍ, vlastně jsem tam psala jen věci, co můžu psát i sem a tak jsem se rozhodla, že založím rubriku s názvem *AndisDiary.(*snad umí hodně blogerů anglicky.) No teď se budu zase chvilku loučit s blogem, vlastně je to první blog, který ruším. Tak SLÁVA a UPŘÍMNOU SOUSTRAST MI!!

No tak piště do debaty, ještě jednou říkám, že otázka je Proč se toho ve filmech tolik děje? A ještě opakuji AndisDiary.

Super bloggy

8. february 2011 at 20:34 | AmandaSims |  Reklamy
Takže ahojííík, já sem jen chtěla dát náký to shrnutí mejch oblíbenejch blogů, abyste se na ně mohli kdyžtak podívat.
  •                     Takže na I. místě se umístily tyto blogy: Claire-Amanda.blog.cz
  •                                                                                     AndisDiary.blog.cz(to je můj 2. blog)
  •                                                                                     simikmonikk.blog.cz
  •                                                                                     podsvetti-or-raj.blog.cz
  •                                                                                     ma-r-sters.blog.cz
  •                                                                                     sweetnightycats.blog.cz(to je můj a  kamarádky-našeho zpěvavého dua)
                                                                                    thesims2storyworld.blog.cz
                                                                              
                No a druhé místo už není a hlavně neusuďte, že to je podle pořadí, jak se mi ty blogy líbí, je to jen podle toho jak mě napadaly.
blog

Video

5. february 2011 at 23:37 | AmandaSims |  Články
video

Ahoooj, jak se máte, já super. Dneska u nás byla kamarádka a hráli jsme si na angličanky, jo asi nám hráblo. No jestli to půjde, tak si text prosíím nepřekládejte, nebo ano, jak chcete. Bohužel mi sem nejdou dát videa, ale dám určitě odkaz na youtube. Tak se zatím mějte a počkejte si!!

        
oáska

Básničky

2. february 2011 at 21:13 | AmandaSims |  Podle vás
pusiinka

Ahoj, já vím, že možná už někoho nějak kopíruji, ale rozhodla jsem se, že budu dělat básně na přání. Budu ráda když mi napíšete do komentářů. Napište mi nějaký jskýkoliv kontakt stačí email, prosím ne blog. Ráda něco vyrobím i jakékoliv žánry:narozky, oslavy, svátky, pohřby proslovy, sirealizmus(ten mám nejraději), tak písejte. Budu čekat.=D

Deníček

1. february 2011 at 19:53 | AmandaSims |  Reklamy
Je to super, no jen jsem chtěla říct, že si píšu elektronický deníček, tak se kdyžtak koukněte.
Pro navštívení stránky klikni SEM