March 2011

Tady to je!!!

20. march 2011 at 11:45 | Aniko a Monika |  Podle vás
Tak tady to je, video s naší písničkou Jsem černý anděl. Bohužel tam není hudba. Jako super. Já jsem to vpravo( šedé triko), Monča vlevo (modrá).

Superr!!!

19. march 2011 at 21:56 | Amanda Sims |  Články
Ahoj mám pro vás skvělou novinu, s mojí jednou z nejnejnej kamarádek jsme složili písničku, jmenuje se Jsem černý andel, je to vám řeknu vážně pecka a zejtra jdem za našim kámošem, kterej nám k tomu pomůže zahrát vytvořit hudbu na klavír, ale bude to jako vážně trapas, páč já už se vidim, jak to tam zpívám. To potom natočíme a já, pokud mě to moje nejnejnej kamarádka naučí, tak to video dám i sem, ale jestli by to nešlo, tak sem dám odkaz na youtube. Mimochodem s touhle nejnejnej kámoškou, natáčíme zprávy televize Boobies, naše osobní telka. Je to jako fakt sranda, takže to moc moc moc doporučuju, je hustý. Zatim tam jsou jenom dvě videa, ale asi tam dneska dám další, tak se těšte, tak já se sem to potom nějak pokusim propašovat, tak se mějte hezky a těšte se na superr trapas. Teď si volám s tou asi třikrát zmíněnou kamarádkou pře skype a cvičíme to, aby to nebyl zas takovej trapas!!!!§ Tak zatím papapapapa a tady je kdyžtak odkaz na můj kanál. KLIKNI TADY!!
Takový krásný obrázky jsem sem nemohla nedát, bože ty jsou tak úúúúúúúúúúúúúúúžžžžžžžáááááááááásssssssssssnnnnnnnnnnnýýýýýýýýýý.

Přemýšlení

3. march 2011 at 20:25 | Amanda Sims |  AndisDiary
3.3. 20:20

Myšlenky


Ahoj, dnes jsem dost přemýšlela a přišla jsem k názoru, že jsem velice přemýšlivý člověk :-D . Ráda přemýšlím o naprosto primitivních věcech a občas mám toho svého přemýšlení plnou hlavu. Tímhle nechci naznačit, že to má nějakou logiku, ale když se zamyslím, vše má nějakou logiku. Tuhle jsem se bavila s mamkou o něčem(trochu pozapomněla o čem) o nějakým chlapovi a ona mi říkala, že to byl přemýšlivý člověk, o všem moc dlouho dumal a než se dodumal, tak ho zabili :-/ . No to se mi snad, ale nestane. Začla jsem moc ráda o něčem debatovat, ale chtělo by to nějakého dobrého argumentéra, bo jak se to jmenuje. Třeba tenhle článek by se dal rozvést ještě na delší třeba o 40 odstavců, jenže by to nikoho nezajímalo a mě by to nebavilo psát. Nejhorší z tohoto týdne je, že se mi znelíbila kniha, co píšu, takže nevím, co s tiím budu dělat a navíc mě teď děsně sere všechno kolem mě, asi zase vylezu na střechu. Pa Vaše A.
Ještě chci říct, že mě děsně upoutzal tadyten obrázek, jmenuje se Letmá myšlenka...