August 2011

Nový vzor!

25. august 2011 at 16:06 | Andie |  Články
Ahoj, chci vám představit svůj nový vzor... Jmenuje se Yu, je z exkapely Cinema Bizarre a hraje na rockovou kytaru, a to tak že úžasně. A jo, už jsem vám říkala,že ráda navrhuju?! No protože jsem vytvořila takovej malej model, z hadříků co mám , věnovanej jenom Yuovi! No tak vám ho ukážu a přidám i pár mých oblíbených fotek Yua.


A tady je můj model... napište do komentů...díky :D xD

Další odjezd

13. august 2011 at 10:28 | Andie |  AndisDiary
Ahojte, dneska už odjíždím na další výlet. Na Katchberg a jelikož je tady moje milovaná tříletá neteř, tak nemám ještě zbaleno,asi si říkáte kdy tam jedu a co budu dělat V LÉTĚ na Katchbergu? Jedu tam za tři hodiny....zhruba. A jedu tam vylejzat ňáký hory a podobně! Taky se půjdu kouknout na Orlí hnízdo. No vezmu si tam desky s návrhama, notebook, a mp3, prostě všechno,co si můžu vzít, abych se nenudila. Je sice pravda, že budeme bydlet v ňákým apartmá v hodnotě já nevim kolika melounů, ale to nic nemění. :D No až přijedu, tak určitě písnu, tak si užijte další týden prázdninek a papa :D xD

Tábor

8. august 2011 at 12:19 | Andie |  Témata týdne
Ahoj, jelikož se můj článek hodí na téma týdne Návrat do reality,hned vám musím napsat, co jsem zažila na táboře... Byla jsem až nahoře na severu Čech v Nových Křečanech s tím nejúžasnějším hudebním táborem. Večerka byla stanovená na jedenáctou, ale mohla jsem být na chodbě vzhůru do kdy jsem chtěla, nemuselo se dělat nic, kromě každodenního zkoušení na závěrečný koncert, kteerý byl ve Vídni.... tedy v restauraci Vídeň :D xD. A taky se muselo být každý den v 9:09 na srazu U Papoušků, to znamená, že kdo přišel třeba jenom v 9:09:01 byl vhozen do bazénu. A musim podotknout, že počasí nám zrovna moc nepřálo. No naše skupina Afro měla tři členy mě, jednu holku, co uměla trochu zpívat ale jinak na nic nehrála a Áju, to byla taková naše všeumělka, na táboře byla jako prágoška,ale pro mě jako spíš kamarádka, když jsem jela na tábor, nikoho jsem ještě neznala, ale musím říct, že ta pětihodinová cesta tam stála za to! Na koncertě naše skupina hrála Total Eclipse of The Heard a já měla samozřejmně sólo, který bylo samozřejmně tak těžký, že se to skoro nedalo ani zazpívat :D... Naučila jsem se tam ale ještě spoutu jinejch věcí od táborů,co tam byly s náma, jako například základy z točení ohnivejma koulema, něco z krajinomalby atd. Taky jsem tam potkala jednu moc nadanou holčičku,co psala skoro jako Seifrt(pokud se to píše takhle) a psala úplně nádherný básničky,teda v jejím případě básně! Bylo jí asi 10 a jmenovala se Hedvika, a působila jako docela zvláštní osůbka,a já jsem si jistá, že o ní ještě někdy uslyším, nebo, že si přečtu její díla v světoznámém bestseleru.
Ještě vám musím říct o poslední noci, kdy se holky z jedné kapely totálně ožraly a my s Áju, teda spíš Ája, jsme je museli tahat do sprch a do postelí a chudák kluci museli utírat zvratky... :D . No rozhodně ten tábor doporučuju i když vlastně radši ani ne, protože se tam přihlásilo tenhle rok už tolik lidí,že to snad ani nešlo spočítata a to byl tenhle tábor teprve po druhý rozjetej!!!!! Takže škoda, že se musím po tom tak úžasným tejdnu vrátit dor reality, pfů... :( Tak si ještě užijte zbyteček prázdnin a napište mi do komentů, jestli jste třeba byli na nějakym táboře vy! :)