December 2011

Nový dess-další..:D

31. december 2011 at 22:53 | Andie |  Podle vás
Ahoooj, už je to tu zase.:D nový desingngng, docela nůda,ale aspoň nemá základku..:D takže chachá! :D

A teď se na to vy...

31. december 2011 at 11:58 | Andie |  Podle vás
Tak dooooost!!!! Po 2 hod. fělání dessu jsem si sem dala základní a na delší dobu se teď na to vyse*u!!! :D Nojo tak si užijte silvestr!!! :D A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Nový dess-hlas lidu...♥

23. december 2011 at 10:00 | Andie |  Podle vás
No tak teda růžovočešrnobordovínovofialový dess jsem ještě neměla, ale je to příjemná změna....:D. Doufám, že se vám taky líbí, musím říct, že jsem měla i lepší, ale ať hlas lidu promluví, dole je anketa...:D

Jen tak dál...

20. december 2011 at 20:39 | Andie |  Témata týdne
Ahoj, děkuji vám moc za obrovskou náštěvnot 54 lidí už tady dlouho nebylo, 40 krát jste četli článek o Václavu Havlovi,(viz. tady) a proto Vám chci poděkovat i za něj, i za hezké komentáře, tímto všem chci ještě vzkázat jaká je nesmírná DRZOST napsat k smutečnímuv článku o smrti pana Havla, abych někomu dala hlas nebo ozdobu nebo prostě napsat tan nějakou jinou sobeckou reklamu a proto už mě laskavě neštvěte a projevte trochu úcty panu Havlovi. Ovmluvy typu: "sorry za reklamu" neberu! Kdybyste totiž prostě napsali, hezký článek nebo blog určitě se na váš taky kouknu, ale dovolit si napsat něco takového k tomuhle typu článku, je pro vás maximální faux pax a je vidět jak si vážíte vaší svobody, taky byste nemuseli vůbec žít nebýt pana HAVLA!

Václav Havel

19. december 2011 at 20:00 | Andie |  Témata týdne
Ahojky. Českou republikou, Belgií a mnohými státy v Evropě se nese hrůzyplná zpráva, že umřela velice významná osobnost Václav Havel. Musím přiznat, že jsem toto o panu Havlovi moc nevěděla, až teď jsem se chtěla dozvědět něco na víc. Takže chci říct, že si pana Havla nesmírně vážím, už jen proto, co pro naši zemi udělal. Mrzí mne že jsem ho nezažila celou jeho významnou vládu, bohužel. Milióny lidí zapalují svíčky a vaznávají mu úctu. Tak teda odpočívejte v pokoji pane Havle.

Povídka-Pod maskou-1

5. december 2011 at 19:18 | Andie |  Články
Už dlouho jsem sem chtěla dát svou první část povídky,ale neměla jsem název... konečně neco! Pokračování budu psát jenom pokud se to lidem bude líbit, protože žejo proč psát povídku,když to nikdo nečte. :)Tak pište prosím do komentářů.

Seděla pod oknem ozářeným lunou.Přemýšlela o pravdě skryté někde hluboko, pod vrstvou lží, pohnutek, podrazů a zrádných gest. Slzy velké skoro jako slunce a křišťálové jako studny při úplňku pomalu stékaly Cherry po tvářích. Vzpomínka na časy,kdy svět byl jasnější a jednoduchý trýznila její mysl. Oči její hleděly smutně na měsíc prosíce ho o odpuštění. Narozdíl od její krásné a mírumilovné tváře, byly zahlceny temnotou. Sama sebe se Cherry ptala aniž by čekala nějakou odpověď. V tom zaslechla podivné cvakání v rohu místnosti. Pruce se otočila. Zalekla se obrazu záhadné dívky, který uviděla v zrcadle. Dlouhé nehty se zashlými kapkami krve doplňovaly ve strašlivé vizáži poničené tělo, na kterém vysely cáry roztrhané svěrací kazajky. Charry se rozhlédla kolem, na zdi burácely obrovské hodiny, které každou vteřinu tikaly hlasitěji a hlasitěji. Něco, jakási síla ji táhla směrem k zrcadlu. Pomalu se zvedla, ale hned upadla, naudržela se na nohou. Tak se tedy pomalu doplazila k zrcadlu co nejblíž. Pohlédla té zmrzačené dívce do očí. Pak na slepené mastné havraní vlasy. Začala si všímat i okolí. V místnosti panoval neúprosný smrad, Charry si řekla, že tam asi musela být zavřená pěkně dlouho. Žádný nábytek, jen záchod, hodiny a opálená matrace.Charry se shoulila do klubka, a stáhla kolena k hrudníku. Ovládl ji mocný strach. Snažila se něco říct, ale nedokázala to, pouze sýpala. Po chvíli však pronesla plným a neposkvrněným hlasem: " Jdi domů Cherry."

Tak to je zatím všechno hrubek a ostatních překlepů píšu pořád dost, takže to kdyžtak normálně přejděte a nebo napište komentář, já to upravím...:D